hamzakarmalatya@gmail.com
Kavaklıbağ Mah. Söylemezoğlu Sk. No:4/B Battalgazi/MALATYA

1.Osb Mutfak Tıkanıklığı Açma

1.Osb Mutfak Tıkanıklığı Açma


Mutfak Gideri Açmada Kalıcı Çözümler

            Evlerimizde, iş yerlerimizde kısacası insanoğlunun bulunduğu hemen her yerde lavabo, banyo ve mutfaktan çıkacak pis suyu tahliye etmek için sağlıklı işleyen su giderlerine ihtiyaç vardır. Bu gibi yerlerde meydana gelen tıkanıklık ve bir takım arızalar kirli su taşkınlarına sebebiyet verebilir. Çok katlı binalarda ekleme borular ile birleşen atık su, tek bir ana boruda birleştirilerek kanalizasyona akar. Bu sistemli bir çalışmadır ve herhangi bir yerinde meydana gelebilecek aksaklık, diğerlerini de direk etkileyebilir. Gelişen teknoloji sayesinde kapalı ameliyatlarda olduğu gibi, gider boruları kameralı sistemle görüntülenir ve arıza tespiti yapılır. Böylelikle sadece tıkanıklık meydana gelen bölgede işlem yapılarak daha az emek, para ve iş gücü kullanılır ve başka bölgelerde kırılma ve deformasyonlara sebep olan handikaplar gelişmez. 

Farkımız Kalitemizden Gelmektedir

            Yılların verdiği tecrübe ile mutfak gideri açma işinde her geçen gün daha profesyonel hale gelen ekibimizle yedi gün, yirmi dört saat sürekli hizmet almanın ayrıcalığını yaşarsınız. Teknik donanımlar, en ücra yerlerdeki ve duvar içlerindeki boruları görüntüleyebilen son teknoloji ürünü kamera sistemleri, dayanıklı malzeme ve ekipmanlar ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Herhangi bir arıza nedeniyle tarafımıza başvurmanız halinde, sadece şikayetçi olduğunuz bölge ile alakalı değil genel bir kontrol de sağlıyoruz. Böylelikle ilerde olabilecek sıkıntılar önceden tespit edilerek engellenebilmektedir.

Mutfak Giderlerinde Kullanılan Temizleyici Ürünler

            Her tıkanıklık kırılma ve ya sert maddeler sonucu oluşmaz. Yağ ve kireç birikintisi sonucu maddelerin birbirine tutunması sonucu da mutfak gideri açma işlemi gerekebilir. Böyle bir durumda yerin ve boru sistemlerinin derinine kadar özel bir sistemle indirilen temizleme boruları ve bu borular yoluyla tıkanıklık meydana gelen alana ulaştırılan yağ sökücü ve kireç giderici kimyasal temizlik ürünleri sayesinde tıkanıklık açılabilir. Bu işlemi evlerinizde ara ara kendiniz de uygulayabilirsiniz. Belirli aralıklarla lavabo ve banyo giderlerinizden bırakacağınız temizlik ürünleri ve sıcak su işlemi ile ana borulara gitmeyen yakın mesafelerde oluşabilecek madde birikintilerini temizleyebilirsiniz. Sizlere mutfak gideri açma hizmetlerini daha kolay ulaştırmak ve bilgi vermek için açtığımız web sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.  
 

Hizmet Verdiğimiz Yerler

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ