hamzakarmalatya@gmail.com
Kavaklıbağ Mah. Söylemezoğlu Sk. No:4/B Battalgazi/MALATYA

Hakkımızda

Malatya Tıkanık Açma


Lavabo Tıkanık Açma 

            Günümüzde en fazla görülen sorunlardan biri olan lavabo tıkanıkları, özellikle sürekli olarak yeni binaların yapılması nedeni ile daha sık yaşanır hale gelmiştir. Mutfak ya da banyo lavabolarında oluşan tıkanıklık sorunları, farklı nedenlerden dolayı yaşanabiliyor. Tıkanıklığa neden olan durum lavabolara atılan yabancı cisimler olabileceği gibi, tesisatla ilgili bir sorundan dolayı da yaşanabilmektedir. 

            Sebep her ne olursa olsun teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık tıkanık açma işlemleri çok daha hızlı bir şekilde giderilip, kalıcı sonuçlar elde edilebiliyor. Son yıllarda tıkanıklık sorunlarının giderilmesi amacı ile geliştirilmiş olan modern cihazlar sayesinde, nokta atışı yapılarak tıkanıklığın nerede olduğu hemen anlaşılabilmektedir. Lavabo tıkanıklığı sorunlarında kalıcı sonuçlar elde edebilmek için bu işi uzmanına bırakmanız ve kendi yöntemleriniz ile tıkanıklığı gidermeye çalışmamanız gerekmektedir. 

            Tıkanan lavabolarınız için % 100 kesin sonuçlar ile hizmet sunmakta olan firmamız, ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 sizlere destek olmak için hazır olarak beklemektedir. Hiçbir yeri kırmadan ve etrafa zarar vermeden gerçekleştirilmekte olan lavabo tıkanık açma işlemleri, en yeni ve etkili ekipmanlar kullanılarak uzman kişilerce yapılmaktadır.  

Tuvalet Tıkanıklığı Açma 

            En can sıkıcı tesisat sorunlarından biri olan ve hem ev hem de işyerlerinde sıkça karşılaştığımız tuvalet tıkanıklığı, genel olarak tuvalet içerisine atılmış olan yabancı cisimler nedeni ile meydana gelmektedir. 

            Tuvalet giderinde bulunan boruların farklı nedenlerle tıkanmış olması, suyun gider hatlarına ulaşmadan geri gelmesine neden olmaktadır. Geri taşan suyun tuvaletten çıkması, hem kötü bir kokuya sebep olmakta hem de sizlerin sağlığını riske atmaktadır. Bu amaçla hizmet vermekte olan uzman ekibimiz, sizlerden gelen talep üzerine en hızlı şekilde adresinize gelerek öncelikle bu tıkanıklığın nedenini tespit etmektedir. Kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde anında sorunun kaynağına inen ekip, daha sonra ise çözüm yöntemlerini uygulamaya başlamaktadır. 

            Yapıların tesisatına herhangi bir zarar vermeden son derece dikkatli bir şekilde gerçekleştirilen tuvalet tıkanık açma işleminde, etrafa da herhangi bir zarar verilmemektedir. En etkili yöntemler kullanılarak tıkanıklık sorununu ortadan kaldıran ekip, aynı sorunun tekrar meydana gelmesini de ortadan kaldırmaktadır. 

Hizmet Verdiğimiz Yerler

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ