hamzakarmalatya@gmail.com
Kavaklıbağ Mah. Söylemezoğlu Sk. No:4/B Battalgazi/MALATYA

Zaviye Lavabo Tıkanıklığı Açma

Zaviye Lavabo Tıkanıklığı Açma

            Günlük hayatta yaşayabileceğiniz bazı arıza ve sıkıntılar işlerinizi sekteye uğratır ve canınızı sıkar. Temizlik hayatımızda olmazsa olmaz bir kavramdır ve yaşadığımız her alanın hijyeni oldukça önemlidir. Evler, iş yerleri ya da insanoğlunun temas içinde olduğu hangi mekan olursa olsun hiç fark etmez. Buralarda bulunan lavabo, gider ve alt yapı sistemlerinin sıkıntısız bir şekilde çalışması, genel ve özel temizlik işleri bakımından son derece önemlidir. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak lavabo açma işlerinizi hızlı, pratik ve farklı sorunlara yol açmadan ustalıkla halleden ekibimiz, internette bulunan web sitesi aracılığı ile kolayca erişim sağlamanız için devamlı yanınızda. Yedi gün yirmi dört saat sayfamızda bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşarak her türlü tıkanıklık, bakım, onarım ve yenileme hizmetlerini tarafımızdan alabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığına Hızlı ve Kalıcı Çözüm

            Bizleri mevcut lavabo açma sıkıntısı ve ya farklı bir tesisat sorunu ile alakalı aradığınızda, uzman ekibimiz olabilecek en kısa sürede size ulaşarak arıza tespiti yapmaktadır. Gider boruların ve tesisat sisteminin özelliklerine göre malzeme ve ekipman kullanımı sağlanmaktadır. Bunun için yetkili firmalar tarafından kullanılan birkaç yöntem vardır. Örneğin; asit bazlı ürünler kullanılarak ve ya alkali bazlı ürünler kullanılarak sorun giderilmeye çalışılır. Bu amaçla solvent bazlı ürünler de kullanılmaktadır. Tıkanıklık giderildikten sonra eskime, yıpranma ve ya dışarıdan darbe alma sonucu gider sistemlerinde bir deformasyon oluşmuşsa boru ekleme ve ya yenileme işlemleri ile mevcut sıkıntı ortadan kaldırılabilir

Tıkanıklık Gidermede Online Hizmetlerimiz

            Tıkanıklık giderme işlerini hem yetkili bayimize ulaşarak, hem de bizlerle online bağlantı kurarak yaptırabilirsiniz. Sayfamızda bulunan menülerden videolu anlatımları izleyerek bu konuda ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Teknolojinin bu alanda sağladığı tüm olanakları kullanarak, titiz bir şekilde hizmetlerini sizlerle buluşturan yetkili firmamız sayesinde lavabo açma işlerinin sandığınızda daha kolay olduğunu göreceksiniz. Dışarından kendiniz müdahale ederek ve ya konuda yeterli bilgisi olmayanlardan yardım isteyerek mevcut sistemlere daha fazla zarar verebilirsiniz. Böyle bir sıkıntıyla karşılaştığınızda su bağlantılarını kapatarak hızlı  bir şekilde bizimle irtibata geçmelisiniz. Sizler için pas, boya, inşaat ve sonrası temizlik işlerinde  de profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.      

Hizmet Verdiğimiz Yerler

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ