hamzakarmalatya@gmail.com
Kavaklıbağ Mah. Söylemezoğlu Sk. No:4/B Battalgazi/MALATYA

Su Kaçağı Sorunda Kaliteli Hizmet

Su Kaçağı Sorunda Kaliteli Hizmet


Su Kaçağı 

            Tüm binalarda sağlıklı ve konforlu yaşam alanları oluşumunda su kullanılmaktadır. Binalar da temiz suyun kullanılması, kirli suyun da binadan uzaklaştırılması için kurulan sıhhi tesisatlar suyun etkin kullanımını sağlamaktadır. Bu tesisatta oluşacak su kaçağı suyun sağlıklı kullanımını engellemektedir. Ayrıca su sızıntısı olan bölgelerde binaların yapısal olarak zarar görmesi söz konusudur. Su kaçağı olması halinde yapı insan yaşamını tehlike edecek derecede zarar görmektedir.
 
            Sıhhi tesisatın beklenilen performans ile çalışması için oluşan kaçağın en kısa sürede tespit edilmesi ve gerekli olan tadilat ya da değişimin yapılması gerekmektedir. Bunun için de son derece dikkatli bir çalışma yürütüyoruz. Oluşan su kaçağının yerinin ve nedeninin tespit edilmesi ile sorunun çözümlenmesine geçiliyor. Su kaçağının çözümlenmesi ile kısa vadeli ve uzun vadeli maddi zararı engellediğimiz gibi sağlıklı yaşam alanlarının da oluşmasına katkı sağlıyoruz.

Su Kaçağı Belirtileri 

            Su faturasının normal kullanım oranla daha gazla gelmesini durumunda su kaçağı olmasından şüphe ediyoruz. Ayrıca bin içerisinde bölgesel olarak ve genel olarak nemli ortam oluşumu da su kaçağını işaret ediyor. Bina duvarlarında ıslaklık ve küf oluşumu ise su kaçağı olan nokta hakkında bilgi veriyor. Bu belirti ve şikayetlerde kesintisiz kaliteli hizmet veriyoruz. 

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiratı 

            Sıhhi tesisatta oluşan su kaçağı özel teknoloji ile üretilen cihazlar ile uzman ekiplerimiz tarafından yapılıyor.  Suyun harcanandan fazla tutarda  faturaya yansıması halinde kaçaktan şüphelenerek bize başvuran herkese en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Öncelikle gerekli bilgi alış verişi yaparak durum analizi yapıyoruz. Yerinde incelemeler ile su kaçağının yeri özel yöntemlerle tespit ediliyor.
 
            Oluşan su sıkıntısını mümkün olduğu kadar kısa sürede çözümlemek için alanında uzman olan ekibimiz büyük bir özen gösteriyor. Çatlak ya da kırık boyutuna göre çözüm yöntemine karar veriliyor. Zaman zaman hiç bir kırma işlemi yapılmadan kimyasal yöntemler ile çatlakların kapatılması mümkün oluyor. Ancak büyük çaplı kırıklarda en seri şekilde kırığın olduğu nokta tespit edilerek küçük bir alanda işlemler tamamlanıyor. Hızlı ve kaliteli hizmet vermek için de disiplinli bir çalışma şeklini benimsiyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Yerler

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ