hamzakarmalatya@gmail.com
Kavaklıbağ Mah. Söylemezoğlu Sk. No:4/B Battalgazi/MALATYA

Genel Tesisat Hizmetlerimiz

Genel Tesisat Hizmetlerimiz


            Firmamız birçok farklı alanda genel tesisat hizmetleri sunmaktadır. Yılların deneyiminin yanı sıra profesyonel ve güler yüzlü çalışma ekipleri ile birlikte evlerinizin, iş yerlerinizin ve bilumum yaşam ve dinlenme alanlarınızın tesisat işlemlerini eksiksiz, hızlı ve tam randımanlı olarak yerine getiriyoruz. Tesisat kapsamında yürüttüğümüz çalışmalar birçok farklı türe ayrılmakta ve tamamen ihtiyaçlarınız ile talepleriniz doğrultusunda şekillenmektedir. 

Tesisat Kapsamında Mobil Döşeme Hizmetlerimiz 

            Mobil döşeme çalışmalarımız içerisinde yer alan kalorifer tesisatı ve de doğal gaz tesisatı gibi üst düzey profesyonellik ve dikkat isteyen çalışmalarda yanınızda yer alıyoruz. Montajını gerçekleştirdiğimiz mobil döşemeler ile birlikte hem evleriniz hem de iş yerleriniz güvenli bir şekilde ısınmaya devam edecek. Bunun yanı sıra son derece titiz ve dikkate değer çalışıyor, en ufak bir ayrıntıyı bile atlamayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Yaptığımız kollektor montajlar tam olarak çağın gerekliliklerine uygun bir şekilde sizlere randıman sağlamaktadır. Aynı zamanda tamamen mobil olmaları vasıtasıyla kullanıcı konforunu da güvenliği ile birlikte getirmektedir. Usta ve personellerimiz hızlı ve sessiz çalışma prensipleri ile birlikte sadece bir iş günü içerisinde mobil döşeme faaliyetlerini yerine getirerek bulunduğunuz ortamların çok daha nitelikli bir ölçüde boy göstermelerini sağlamaktadır. 

Tesisat Kapsamında Merkezi Sistem Hizmetlerimiz 

            Çok katlı apartman dairelerinde kullanılmaz üzere tesisat kapsamında sizlere sunduğumu bir diğer hizmet ise merkezi sistem hizmetidir. Çok daireleri apartmanlarda ve çok katlı müstakil evlerde hizmet alanına soktuğumuz bu uygulamalar ile birlikte enerjileri çok daha ekonomik ve nitelikli bir şekilde kullanma ayrıcalığına sahip olacaksınız. Dış betonarme sistemleri ile birlikte bağlantılı olarak gerçekleştirdiğimiz ve yeni mekanizmalar ile birlikte desteklediğimiz merkezi ısıtma sistemleri ile birlikte ısı kaybını maksimum oranda karşılayabilir, çok daha ekonomik boyutlarda kış aylarında ısınma lüksüne sahip olabilirsiniz. 

Gaz Tadilatı ve Gaz Kaçağı Hizmetlerimiz

            Tadilat alanında deneyimli ve profesyonel olan çalışma ekibimiz aynı zamanda gaz kaçağı hasarlarının tespiti ve güvenli bir şekilde tadilatı gibi işlemlerde de siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Aynı zamanda gaz kaçaklarının bir daha gerçekleşmemesi için gerekli önlemlerin alınması da tarafımızca gerçekleştirilir. 
 

Hizmet Verdiğimiz Yerler

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ